Інформація про браузер та мережу

У цьому розділі представлений набор утіліт за допомогою яких можна дізнатися про ваш браузер. А також отримати інформацію яку можна дізнатися з вашої публічної IP-адреси.

Крім цього тут наведені покрокові інструкції щодо отримання інформації щодо мережевих налаштувань вашого комп'ютера або смартфона.

Перелік наявних помічників

На самому базовому рівні ваша IP-адреса розкриває країну, в якій ви знаходитесь, місто і поштовий індекс. Ось чому ви часто бачите рекламу, прив’язану до вашого місця розташування. Наприклад, ви завжди бачите рекламні оголошення місцевих ресторанів, а не ресторанів, які розміщені в іншій країні. Однак це не вся інформація, яку IP-адреса може надати про вас, адже все, що ви робите в інтернеті, також прив’язане до неї.

Веб-сайти та рекламодавці не тільки намагаються дізнатися ваше фізичне місце розташування за допомогою IP-адреси — вони також хочуть знати, на які сайти ви заходите в інтернеті. Одним із способів збору цієї інформації про вас є використання файлів cookie і технології відстеження IP-адрес, які “стежать” за вашою IP-адресою в інтернеті. За допомогою цих даних технологія вивчає ваші звички щодо пошуку та перегляду інформації в інтернеті, щоб відправляти вам ще більш цільові рекламні оголошення про все, що, на її думку, вас цікавить. Крім того, цю інформацію навіть можна продавати іншим рекламодавцям.