Депозитний калькулятор

Депозит - це інструмент, що надається фінансовими організаціями найчастіше банками та кредитними спілками. Депозит покликаний допомогти Вам зберегти й примножити Ваші накопичення. Іншими словами, вклавши грошові кошти в банк, Ви забезпечуєте їх безпечне зберігання та отримуєте в якості винагороди відсотки, що залежать від виду та валюти депозиту, а також терміну знаходження коштів на рахунках банку. В залежності від виду депозиту Ви можете: знімати нараховані відсотки по депозиту протягом терміну дії депозиту і використовувати їх на власний розсуд; збільшувати суму депозиту; отримувати відсотки по депозиту наприкінці терміну його дії; вільно збільшувати / зменшувати суму депозиту.

За допомогою даного депозитного калькулятора Ви зможете розрахувати нараховані відсотки за депозитом і вибрати оптимальну схему їх нарахування.

Калькулятор

грошових одиниць
місяців
% річних

Обрахована за допомогою депозитного калькулятора сума відсотків на депозит, може мати незначну похибку, викликану особливостями розрахунків у кожному конкретному банку або фінансової організації.