Кредитний калькулятор

Кредит - це інструмент, що надається фінансовими організаціями найчастіше банками та кредитними спілками. Кредит може допомогти Вам отримати бажане благо, будь то велике придбання: житло (іпотека), автомобіль (автокредит) або дрібне придбання: поїздка за кордон або освіту (кредит на особисті потреби), побутову техніку (споживче кредитування) набагато раніше терміну виплати його повної вартості. Іншими словами банк виплачує вартість обраного Вами предмета або послуги організації, що його продає, а Ви, отримавши бажаний Вами предмет / послугу у своє розпорядження, виплачуєте банку його вартість частинами протягом певного строку. В якості винагороди банк одержує від Вас плату за користування кредитом.

За допомогою даного кредитного калькулятора Ви зможете розрахувати приблизну вартість користування кредитом і вибрати оптимальну схему його погашення.

Калькулятор

місяців
грошових одиниць
% річних
%
грошових одиниць

Незважаючи на те, що кредитний калькулятор дозволяє задавати додаткові параметри кредиту, розрахункова сума може мати незначну похибку, викликану особливостями розрахунків у кожному конкретному банку або фінансової організації.