Іпотечний калькулятор

Іпотечний кредит – це один з видів кредиту, що надаються фінансовими організаціями найчастіше банками та кредитними спілками фізособам або юрособам під заставу нерухомості (землі, будівель, споруд, приміщень). Іншими словами банк виплачує необхідну Вам суму грошових коштів, а в якості застави отримує нерухоме майно, яке може бути продане банком у разі непогашення Вами суми кредиту. Отриману в банку суму кредиту Ви сплачуєте банку частинами в перебігу певного терміну. В якості винагороди банк одержує від Вас плату за користування кредитом. Поширений варіант використання іпотеки – це купівля фізособою квартири в кредит. Куповане житло, як правило, стає об'єктом застави.

За допомогою даного іпотечного калькулятора Ви зможете розрахувати приблизну вартість користування іпотекою і вибрати оптимальну схему погашення кредиту.

Калькулятор

місяців
грошових одиниць
% річних
%
грошових одиниць

Незважаючи на те, що іпотечний калькулятор дозволяє задавати додаткові параметри кредиту, розрахункова сума може мати незначну похибку, викликану особливостями розрахунків у кожному конкретному банку або фінансової організації.