Калькулятор розрахунку дат

Цей онлайн сервіс виконує розрахунок кількості днів між зазначеними датами. Крім кількості днів, калькулятор обчислює кількість повних років і місяців між датами.

У формі калькулятора введіть дві дати, використовуючи віджет-календар, і натисніть "Порахувати".

Тут Калькулятор часу, Калькулятор дат і часу

Калькулятор

Календар (лат. Calendarium - боргова книжка: в Стародавньому Римі боржники платили відсотки в день календ, перших чисел місяця) - система числення великих проміжків часу, заснована на періодичності руху небесних тіл: Сонця - в сонячних календарях, Місяця - в місячних календарях і одночасно сонця і Місяця в місячно-сонячних календарях. Також календарем називається список днів року з поділом на тижні і місяці і позначенням свят і періодичне довідкове видання з послідовним переліком днів, тижнів, місяців даного року, а також іншими відомостями різного характеру.

Доба - одиниця виміру часу, приблизно рівна періоду обертання Землі навколо своєї осі. У побуті добу часто називають днем. Добу ділять на 24 години (1440 хвилин, або 86 400 секунд) і умовно ділять на чотири характерних інтервали - ранок, день, вечір і ніч.

Місяць - позасистемна одиниця виміру часу, пов'язана з обігом Місяця навколо Землі. Місяці є основою багатьох календарів.

Рік - умовна одиниця виміру часу, яка історично в більшості культур означала одноразовий цикл сезонів (весна, літо, осінь, зима). У більшості країн календарна тривалість року дорівнює 365 або 366 діб.

Століття - позасистемна одиниця виміру часу, що дорівнює 100 рокам. Десять століть складають тисячоліття.