Калькулятор ПДВ

Операції розрахунку ПДВ є важливим аспектом ведення бухгалтерії будь-якого суб'єкта економічної діяльності, що працює на загальній системі оподаткування. Для багатьох підприємців-початківців нарахування та виділення ПДВ є незнайомою операцією, ціна помилки в якій може опинитися високою. Цей онлайновий калькулятор допоможе швидко нарахувати та виділити ПДВ, не вникаючи в деталі математичних обчислень.

Введіть суму і процентну ставку, натисніть "Порахувати". Калькулятор виконає операцію виділення ПДВ з введеної суми і операцію нарахування ПДВ на введену суму.

Калькулятор

грошових одиниць
%

Податок на додану вартість (ПДВ) - система оподаткування товарів та послуг податком на суму вартості, додану до початкової вартості сировини на кожному етапі їх обміну, виробництва або перепродажу. В залежності від виду продукції процентна ставка може розрізнятися.

ПДВ включається виробником в ціну товару, оплачується покупцем і розраховується як різниця між ПДВ, сплаченим покупцем, і ПДВ, сплаченого у зв'язку з витратами, які включаються в собівартість продукції. У розрахункових документах ПДВ виділяється окремим рядком.